Обавјештење


Датум: 29. апр. 2026. - Обавјештења


Одржан радни састанак са делегацијом САД

Имплементација енергетских пројеката у БиХ била је тема радног састанка који је одржан 8. априла 2026. године. На састанку су, поред генералног директора Независног оператора система у БиХ Немање Пандуревића, присуствовали и министар спољне трговине и економских односа БиХ Сташа Кошарац, посебни изасланик Министарства енергетике Сједињених Америчких Држава Џошуа Волц (Joshua Volz) као и отправник послова у Амбасади САД-а у БиХ Џон Гинкел (John Ginkel).